10:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek

ul. Słowackiego 3

43-600 Jaworzno

510 094 220

annasierszecka@gmail.com

Compare Listings

Nieruchomości w Jaworznie

Nieruchomości w Jaworznie

Inwestuj w nieruchomości w Jaworznie!

Dlaczego nieruchomości w Jaworznie?

Jaworzno to miasto położone w woj. Śląskim, w pobliżu takich miast jak: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, i Chrzanów. Doskonałe położenie zapewnia bliskość trasy A4 oraz S1. Miasto zamieszkuje ponad 90.000 mieszkańców, od wielu lat rozwija się tu przemysł, rynek usług oraz rynek mieszkaniowy.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej miasto rozpoczęło politykę maksymalnego wykorzystywania środków unijnych. Inwestycje dotyczyły przede wszystkim infrastruktury – powstała trasa śródmiejska, liczne obwodnice, ronda, drogi rowerowe.

Potencjał miasta dostrzegli duzi inwestorzy, w Jaworznie powstały nowe firmy, galeria handlowa, sklepy wielkopowierzchniowe a w 2014 roku rozpoczęto największą w ostatnich latach inwestycje: budowę bloku 910 MW Elektrowni Jaworzno.

To wszystko sprawia, że Jaworzno postrzegane jest jako atrakcyjne miejsce zarówno dla firm jak i osób które marzą o własnym domu czy mieszkaniu. Duża część mieszkańców pracuje na terenie Katowic. Dlaczego zatem wybierają Jaworzno? Przyczyna jest prosta: dużo tańsze mieszkania oraz działki. Kupując mieszkanie w Jaworznie możemy dużo zaoszczędzić w porównaniu z Katowicami a mimo wszystko dojazd do pracy nie zajmie więcej niż 30 minut.

Jaworzno jest atrakcyjne nie tylko ze względu na dobrą komunikację z Katowicami czy Krakowem. Przyjezdnych zaskakuje piękno przyrody, nowoczesny Rynek, sklepy, kryta pływania, korty tenisowe oraz dużo możliwości spędzania wolnego czasu. Jaworzno posiada dobrze rozwinięta sieć dróg rowerowych. Zabudowa w mieście jest przyjazna. Miasto nie przytłacza ogromnymi, wielopiętrowymi budynkami. Mieszkając w Jaworznie mamy poczucie przestrzeni – zapewnia to niska zabudowa oraz duże obszary terenów zielonych na których powstają nowe domy jednorodzinne.

Nieruchomości w JaworznieDostęp nowych mieszkań zapewniają nowe inwestycje deweloperów. W ostatnich latach powstały liczne inwestycje takie jak: Osiedle Cynamonowe, św. Wojciecha czy powstające właśnie osiedle Sfera.

Przybywa także domów – budują zarówno osoby prywatne jak i deweloperzy którzy oferują zabudowę szeregową lub domy wolnostojące.

 

Poznaj nasze miasto! Naprawdę warto! Zainteresuj się tematem nieruchomości w Jaworznie. Serdecznie Zapraszamy i zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

img

nier

Related posts

Sprzedaż udziałów w nieruchomości

- Posiadasz udziały w zadłużonym lokalu ? - Odziedziczyłeś zadłużoną nieruchomości i...

Czytaj dalej
przez nier

Bezpieczny kredyt 2%

Bezpieczny kredyt 2% Dla kogo? Jaką wysokość kredytu można uzyskać? Ile wynosi dopłata...

Czytaj dalej
przez nier

Dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości

Dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości? Sprzedaż bądź kupno nieruchomości to...

Czytaj dalej
przez nier