10:00 - 18:00

Poniedziałek - Piątek

ul. Słowackiego 3

43-600 Jaworzno

510 094 220

annasierszecka@gmail.com

Compare Listings

Szczęśliwego Nowego Roku !

Szczęśliwego Nowego Roku !

Drodzy Klienci,

Zbliża się koniec roku i z radością chcemy Wam oznajmić, że z dumą kończymy prace w minionym roku, a jednocześnie z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania i projekty, które czekają na nas w Nowym Roku!

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za Wasze wsparcie oraz zaufanie, jakim nas obdarzyliście przez te wszystkie lata, ciągle wybierając naszą firmę od 2016 roku. To właśnie dzięki Wam możemy się rozwijać i stawiać coraz większe kroki w branży nieruchomości.

Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy budować zaufanie. Byliśmy dumni mogąc spełniać Wasze oczekiwania i pomagać Wam w realizacji Waszych marzeń o idealnym domu.

W nadchodzącym roku 2024, mamy nadzieję kontynuować naszą owocną współpracę, wspólnie odkrywać nowe możliwości na rynku nieruchomości oraz pomagać Wam osiągając sukcesy i spełniając Wasze cele.

Dziękujemy Wam za wszystko, co nam daliście i za to, że jesteście częścią naszej drogi. Życzymy Wam wspaniałego Nowego Roku pełnego inspiracji, sukcesów oraz spełnienia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym!
Z niecierpliwością oczekujemy na kolejny wspólny rok!

Bogusława Sierszecka i Anna Sierszecka

img

nier